Antalya Böcek İlaçlama

Antalya İlaçlama 2023

Antalya böcek ilaçlama hizmeti için neden bizi tercih etmelisiniz?

Antalya ve tüm ilçelerine böcek ilaçlama,kemirgen ilaçlama ve dezenfeksiyon konusunda hizmet vermekteyiz.

antalya ilaçlama şirketi
antalya ilaçlama şirketi

Yapılan ilaçlamalarımız 6 ay boyunca garantilidir ve herhangi bir sorunda 7/24 ulaşıp sorununuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kuş biti ilaçlama, Pire ilaçlama, Uyuz ilaçlama ve Hamam Böceği İlaçlama alanlarında alanımızın en iyisiyiz ve iddaalıyız sorununuzu çözmeden siz bizi bıraksanızda biz işimizin peşini bırakmıyoruz.

Evde Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Kokulu ve kokusuz olarak 2 farklı ilaçlama türü mevcuttur Kuş biti, pire, uyuz gibi türlerde kokulu ilaçlama her zaman daha kesin çözüme ulaştırdığından müşterilerimizinde memnuniyetini hedeflediğimizden bu yöntemi kullanırız.

Kokulu ilaçlama yapıldığında evinizi ortalama 4 saat terk etmeniz gerekir ve sonrasında yapılan ilaç türüne göre temizlik gerekebilir.

Temizlik gereksede gerekmese evlerinizde kullanılan ilaçlar halk sağlığı ilacı olarak bilinen yasal ilaçlardır. Yaşam alanlarınızda herhangi bir sağlık sorununa sebep olmazlar. Kokusuz ilaçlamalarda ise ilaçlamanın ardından evinizi terketmenize gerek kalmaz ve temizlik gerekmez. Bu tarz ilaçlamalar genelde hamam böceği ve karınca gibi türlerde kullanılır.

Hamam böcekleri zannedildiğinin aksine aşılması zor bir engel değildir sadece biraz zaman isteyen sabır isteyen bir türdür. İlaçlama yapan ekiplerimizin verdiği yönergelere uyarak ortalama 20 gün içerisinde hamam böceği ve kalorifer böceği gibi türlerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA