ULV (Sisleme) İlçalama

Ulv Makinesi ile Sisleme Şeklinde Yapılan İlaçlamalar Sıvı Olarak Yapılan İlaçlamalara Kıyasla Daha Etkilidir. Sıvı Olarak Sıkılan İlacın ulaşamadığı Her Yere Zerrecikler Şeklinde Ulaşabildiğinden Daha Etkili ve Kalıcı Etkiye Sahiptirler.

İlaç ve su karışımından elde edilen solüsyonun, basınç yardımıyla belli meme çapları kullanılarak damla biçiminde ilaçlama yapılacak yüzeylere atılmasıdır.Bu uygulamada rezidüel (kalıcı) bir ilaç kullanılır. İlaçlanan yüzeyden geçen haşere ve böcek sentetik preperatlarla kaplı ilacın yüzeyindeki sentetik koruyucuyu testere yapısındaki ayakları ile patlatır ve vücuduna bulaştırır.

İlaçtan tahriş olan vücutlarını yalayarak temizlendikleri için bünyesine alır ve sindirim sistemini tahrip ederek ölümüne yol açar.

Kullanılacak en uygun ilaçların damla boyutları 20-100 mikron olacak şekilde uygulanmasıdır. Bu mücadelede amaç ilacın uzun süre askıda kalmasını sağlamaktır. Havadaki uçkun böceklerin anında sinir sistemlerine etki ederek ölmelerini sağlar. Ayrıca ilaç yere düştüğünde de zeminde bulunan böceklerin sindirim sistemini bozarak ölümlerine sebep olur.

Bu İlaçlama Yöntemi Kesinlikle Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılmalıdır..

Son Zamanlarda Pandemi Nedeniyle Dezenfeksiyon İşleminde Genel Halkında Kullanmaya Başladığı Bu Cihazın İçine Dezenfektan Yerine Haşere İlacı Koyulduğunda Etkisi Tahmin Edilemeyecek Kadar Yüksek Olduğu ve Öldürücü Etkiye Sahip olacağı UNUTULMAMALIDIR !

Kullanan Kişinin Koruyucu GAZ maskesi Gözlük ve Tulum Giymesi Gerekmektedir

HEMEN ARA