Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Akrep İlaçlama

HAŞERELER > Akrep
Akrep İlaçlama

Çok kalabalık olan nüfusu insanlar haricinde çeşitli haşere ve kemirgen gibi zararlı ve insan sağlığını tehdit eden canlılarda il genelinde barınmaktadır.
Yiyeceğe ihtiyacı olan bu canlılar nüfusun yoğun olduğu bölgeleri seçmektedir.

Akrep; çeşitli türleri ve çok kuvvetli zehirleri ile sonuçlarını ölüm ya da felç geçirmeye kadar götüren sağlık sorunlarına yol açmaktadır.
Antalya akrep ilaçlama firmamızın kuruluşunun sebebi de metropol şehirlerimiz de görülen bu zararlı canlılara karşı savaşınıza yardımcı olmaktır.
Sağlık bakanlığı çalışma ruhsatımız ile Antalya genelinde tüm ilçelerinde oluşturduğumuz akrep ilaçlama servislerimiz ile sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaktayız.
Antalya akrep ilaçlama şubemizde durmadan çalışmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile akrep sokması vakaları artmaktadır.
Bu yüzden özel üretilen ilaçlar ile sizlere il genelinde haşere ilaçlama konusunda deneyimli teknisyenlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Antalya Akrep İlaçlama

Akrepler yapıları istila edebilir ve koruma sağlayan herhangi bir nesnenin altında gezinebilir.
Kapıların etrafındaki boşluklar, işgalciler için önemli bir giriş yolu olduğundan, iç mekandaki boşlukları hava koşullarından arındırarak kapatın.
Kabuklu Akreplerinin en küçük çatlaklara tırmandığı bilinir.
Tellerin ve boruların etrafındaki boşlukları doldurun.
Akrepler için olası saklanma yerlerini ortadan kaldırmak için içerideki dağınıklığı giderin ve temizleyin.
Akrepler ilkbaharın başlarında aktif hale geldiği için sonbahar ve kış aylarında onlara karşı dışlama yöntemlerini kullanın.

Akrep İlaçlama firması
Akrep İlaçlama Firması

İlkbahar ve yaz aylarında, hem sıvı hem de toz halinde böcek ilaçları kullanılabilir.
Kapsüllenmiş bir böcek ilacı veya suyla karışan ıslatılabilir bir toz formülasyonları akreplere karşı kullanılmaktadır.
Süpürgelikler boyunca böcek tutkal levhalarının kullanılması da faydalıdır.
Akrep mücadelesi ve akrep ilaçlaması profesyonel bir mücadeledir. Eğer bu konuda kendinizi yetersiz hissediyorsanız kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmeyin.
Dikkatsizce satın alarak kullanacağınız ilaçlar akrepten daha çok sevdiklerinize, çevreye ve diğer canlılara zarar verebilir.
Akrep mücadelesinde deneyimli Zirve Böcek İlaçlama ve Pest Kontrol firmasından her zaman destek alabilirsiniz.
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org