Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Pire İlaçlama

HAŞERELER > Pire
Pire İlaçlama

Pire ilaçlama nasıl yapılır?

Hangi pire türleri üzerinde etkilidir? Pire ilaçlamasından önce pireler hakkında bilgi edinmekte fayda var.
Pire, yaşamak için tüylü bir konağa ihtiyaç duyan, üzerinde yaşadığı canlının kanını emerek beslenen bir asalak türüdür.
Evcil hayvanlarla ya da bir şekilde sokakta yaşayan kedi-köpeklerle evinize girmiş olan pireler ciddi bir sağlık tehdidi oluştururlar.
Kan emerek yaşayan pireler, önceki taşıyıcısının kanında bulunan tüm mikropları ve hastalıkları yeni taşıyıcısına direkt kan yoluyla bulaştırır.
Bu yüzden de pire ilaçlaması hayati bir önem taşımaktadır. Pire ilaçlama yöntemleri nelerdir?
Evinizdeki pirelerden kurtulmak için evcil hayvanınızı ve evinizi hijyenik tuttuğunuza eminsiniz; fakat hala pire sorununuz devam ediyor.

Pire nasıl ilaçlanır?

sorusunun cevabı da profesyonel ilaçlama firmalarındaki uzmanların kullandığı yöntemlerde mevcuttur.
Açık ve kapalı alanlarda yapılan pire ilaçlamasında farklılıklar görülür. Açık alanda sırt pompası kullanılarak püskürtme yöntemli ile etkili pire ilaçları alana uygulanır.
Ev ve iş yeri gibi kapalı alanlarda sisleme ilaçlama olarak da bilinen, dumanlama tekniği olan ulv ilaçlama yöntemi uygulanır.
Dumanlama tekniği ile en küçük çatlaklara kadar ulaşan pire ilacı kısa sürede pirelerin yok olmasını sağladığından en kapsamlı pire ilaçlama yöntemi olarak bilinmektedir.

Antalya Pire İlaçlama

Pire İlaçlama firması
Pire ilaçlaması için pirelerin yapısına uygun, bağışıklıklarının olmadığı ilaçlar kullanılır.
İlaçlama sonrası mekanın titizlikle temizlenmesi ve evcil hayvanların pire şampuanlarıyla yıkanması sağlanır.
Pire ilaçlama fiyatları neden değişiklik göstermektedir?
Pire ilaçlama fiyatlarındaki değişikliklerin sebebi, ilaçlama yapan firmaların kullandığı teknoloji, ilaçların kalitesi,
firmanın konusunda ne kadar uzman olduğu gibi pek çok kritere bağlıdır. Pire ilaçlaması,
pirelerin kesin bir şekilde yok edilmesinden evde yaşayanların sağlıklarına kadar son derece önemli bir konudur.
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org