Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Karınca İlaçlama

HAŞERELER > Karınca
Karınca İlaçlama

Çalışkanlıkları ile ün salan karıncalar haşere türleri arasında yer almasa da görüntü kirliliği yaratması ve yaşam alanlarını işgal ettikleri için karınca ile mücadele edilebilmektedir.
Karınca ilaçlama, en kolay mücadele türlerinden biridir. Sıvı ve toz ilaçlar kullanılarak karıncaları kontrol altına almak mümkündür.

Daha çok mutfak tezgâhlarında, pencere altlarında ve buzdolabı altlarında rastlanılan karıncaların,
güvenle kontrol altına alınması için ilaçlama işlemlerinin kurumsal firmalar aracılığı ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Antalya Karınca İlaçlama

Karınca İlaçlama firması
Karınca özellikleri
Dünyanın en çalışkan canlısı olarak adlandırılan karıncaları diğer haşere türlerinden ayıran özelikleri vardır. Bunları sıralayacak olursak;
Karınca İlaçlama; Karınca, dünyanın en hareketli canlısıdır. Gününün 20 saatini yiyecek arayarak geçiren karınca gün boyu kilometrelerce yol yürür.
Toprak altında yaşayan bu canlılar, toplu halde koloni şeklinde yaşar. Karıncalar bitkisel beslenmez. Çünkü karıncaların vücutlarında bitkilerde bulunan selülozu sindirebilecek enzimler yoktur.
Bunun yanı sıra, karıncalar, yuvalarında besin üretebildiğinden, yaprakları sık sık yuvalarına taşır.
Glikoz içeren tüm maddeler ile beslenebilen bu haşereler, besin maddelerine zarar verebildiğinden, kapalı alanlarda kontrol altına alınmalıdır.
Karıncaların koloniler içerisinde farklı görevleri vardır. Bu görevler işçi karınca, kraliçe karınca ve savaşçı karınca olmak üzere 3’e ayrılır. İşçi karıncalar yaprakların parçalarını çiğneyerek bir yığın haline getirir ve yuvanın yeraltındaki odalarında saklar.
Dünyanın en kalabalık canlıları olan karıncalara kutuplardan okyanuslara kadar her yerde rastlamak mümkündür. Binlerce türü olan bu canlıların, kanatlı olup uçan türleri de vardır.
Evde Karınca İlaçlama Mücadelesi
İnsanların yaşam alanlarında en sık karşılaşılan ve önemsenmeyen karıncalar yuvalarına taşıdıkları küçük şeylerle dikkat çekerler.
Bu taşıma, her türlü kırıntı ve kiri kapsadığından ve karıncalar her türlü ortamı rahatlıkla gezebildiklerinden, ev ortamına mikrop da taşıyabilmektedirler.
Toplum olarak karıncalara kıyamayan bir milletiz. Ancak bu vicdani yaklaşım, günün birinde karşımıza bir karınca ordusuyla donatılmış bir yaşam alanı olarak çıkabilmektedir.
Böylesi bir karınca istilası ile karşılaşmamak için evde karınca ile mücadele hizmeti veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Böcek haşere ve kemirgenlere karşı olduğu gibi karınca ilaçlamada da etkili yöntemlerle başarısını kanıtlayan firmamız sizlere en doğru şekilde hizmet sunmaktadır.Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ÇUKUROVA ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Antalya İlaçlama - Karınca İlaçlama - Evde Karınca İlaçlama - Garantili Karınca İlaçlama Firması
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org