Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Uyuz İlaçlama

HAŞERELER > Uyuz
Uyuz İlaçlama

Uyuz İlaçlama Özellikle geceleri kaşıntı: Kaşıntı en yaygın semptomdur. Kaşıntı o kadar yoğun olabilir ki, geceleri bir insanı uyanık tutar
Deride İz: Uyuz böceği alımından sonra deide kızarıklık olur. Darbeler kovanlar, küçük ısırıklar, deri altındaki düğümler sivilce gibi görünebilir.
Bazı insanlar egzamaya benzer pul pulleri geliştirir.
Boğaz ağrısı: Enfeksiyon gelişebilir.
Derideki kalın kabuklar: Kabuklar, kabuklu uyuz olarak adlandırılan şiddetli bir kabuk geliştirdiği zaman oluşur.
Kabuklu uyuz için bir başka isim Norveç uyuzudur. Bu kabuklar 100 ila 1000 akar ve akarların yumurtaları barındırıyor.
Çok sayıda akar cilde bulaşırken döküntü ve kaşıntı şiddetlenir.
Uyuzlar cildin herhangi bir yerinde gelişebilir. Bununla birlikte akarlar, vücudun belirli bölgelerinde oyuk vermeyi tercih ederler.
Kaşıntı ve kızarıklık için en yaygın yerler eller parmaklar arasındaki deri, Dirsek ve bilek gibi derimiz genellikle giyim veya mücevher tarafından örtülür:
Kalça, kemer çizgisi, meme çevresindeki deride akarların oyulması muhtemel yerlerdir. Akarlar aynı zamanda bir bilezik, saat kayışı veya yüzük ile kaplı deri yemeyi severler.
Bağışıklık sisteminin zayıflaması da uyuz alma riskini artırır. Yaşlılar ve HIV / AIDS, lenfoma veya lösemi gibi hastalık nedeniyle zayıf bir bağışıklık sistemine sahip kişilerde risk artmaktadır.
Çoğu insan bir el sıkışma ya da sarılmadan uyuz almaz. Akarların bir kişiden diğerine taranabilmesi için cilt temasının çok daha uzun olması gerekir.
Yetişkinler genellikle cinsel ilişki yoluyla uyuz alırlar.

Uyuz İlaçlama Dermatologlar uyuz muayenelerini nasıl teşhis ederler?
Bir dermatolog çoğu zaman hastanın başını parmak ucundan başlayarak görsel olarak muayene ederek uyuz teşhis edebilir.
Bir hastanın uyuz olduğundan emin olmak için, bir dermatolog birazcık deriyi sıyırabilir.
Bu ağrısız. Dermatoloğunuz cildi cam bir slayta koyup slaydınıza mikroskopta bakacaktır.
Dermatoloğunuz uyuz akarlarını veya yumurtalarını görürse, uyuz olduğuna emindir.
Uyuzlardan kurtulmak için tedavi önemlidir.

Antalya Uyuz İlaçlama

Uyuz İlaçlama firması
Uyuz İlaçlama Firması
Uyuz İlaçlama Tedaviye kimin ihtiyacı var?
Uyuz ilaçlaması teşhisi konan kişi ve bu kişiyle yakın temas kuran herkes için tedavi gereklidir.
Herhangi bir belirti veya semptomu olmayan insanlar bile tedavi edilmelidir. Bu haftalar sonra yeni salgınları önlemek için tek yoldur.
Akarlardan ve uyuz böceği sorunundan kurtulmak için cildi tedavi etmekten veya hap almaktan daha fazlasını yapmak zorundasınız.
Cildinizden düşmüş akarlardan kurtulmak için giysileri, yatak takımlarını ve havluları yıkamanız gerekecek.
Ayrıca bütün evinizi profesyonel Uyuz İlaçlama firmaları tarafından ilaçlatmaya ihtiyacınız olacaktır.
Uyuz böceği hakkında bilgi keşif ve en uygun fiyatlarda ilaçlama için Antalya Zirve Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri arayarak randevu alabilirsiniz.Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ÇUKUROVA ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Uyuz İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Antalya Uyuz İlaçlama - Uyuz İlaçlama - Uyuz İlaçlama Firması - Uyuz İlaçlama Şirketi
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org