Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

U.L.V Sisleme İlaçlama

YÖNTEMLER > U.L.V Sisleme Uygulaması
Sisleme İlaçlama

Ulv Makinesi ile Sisleme Şeklinde Yapılan İlaçlamalar Sıvı Olarak Yapılan İlaçlamalara Kıyasla Daha Etkilidir.
Sıvı Olarak Sıkılan İlacın ulaşamadığı Her Yere Zerrecikler Şeklinde Ulaşabildiğinden Daha Etkili ve Kalıcı Etkiye Sahiptirler.
İlaç ve su karışımından elde edilen solüsyonun, basınç yardımıyla belli meme çapları kullanılarak damla biçiminde ilaçlama yapılacak yüzeylere atılmasıdır.
Bu uygulamada rezidüel (kalıcı) bir ilaç kullanılır.
İlaçlanan yüzeyden geçen haşere ve böcek sentetik preperatlarla kaplı ilacın yüzeyindeki sentetik koruyucuyu testere yapısındaki ayakları ile patlatır ve vücuduna bulaştırır.

İlaçtan tahriş olan vücutlarını yalayarak temizlendikleri için bünyesine alır ve sindirim sistemini tahrip ederek ölümüne yol açar.
Kullanılacak en uygun ilaçların damla boyutları 20-100 mikron olacak şekilde uygulanmasıdır.
Bu mücadelede amaç ilacın uzun süre askıda kalmasını sağlamaktır.
Havadaki uçkun böceklerin anında sinir sistemlerine etki ederek ölmelerini sağlar.
Ayrıca ilaç yere düştüğünde de zeminde bulunan böceklerin sindirim sistemini bozarak ölümlerine sebep olur.

Bu İlaçlama Yöntemi Kesinlikle Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılmalıdır..
Son Zamanlarda Pandemi Nedeniyle Dezenfeksiyon İşleminde Genel Halkında Kullanmaya Başladığı Bu Cihazın İçine Dezenfektan Yerine Haşere İlacı Koyulduğunda Etkisi Tahmin Edilemeyecek Kadar Yüksek Olduğu ve Öldürücü Etkiye Sahip olacağı UNUTULMAMALIDIR !
Kullanan Kişinin Koruyucu GAZ maskesi Gözlük ve Tulum Giymesi Gerekmektedir
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA


0553 087 90 07
LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org