Antalya Böcek İlaçlamaHaşereler

Deri Böceği Nedir ? Nasıl İlaçlanır ? Antalya Deri Böceği İlaçlama

Nedir: Deri böceği diğer böceklerden farklı olarak kuyruk kısmında demet şeklinde kıllar mevcuttur. Ve kabuk olarak pamuksu bir kabuğu vardır. Boy ve yapıları 8 – 12 mm kadardır. Deri böceği beslenme olarak tamamen hayvansal ürünler ile beslenirler. Deri böceğinin birçok türü vardır. Bazı türleri dış ortamlarda bulunup büyük ve gözle görülen haşerelerdir. Bazı türleri ise çok küçük yapılı olup gözle fark edilemezler.
Nerelerde Bulunur: Yerlerini tespit etmemiz bir hayli zor olacağı için ilaçlama şirketine başvurmak akıllıca olacaktır.
Zararları Nelerdir: insan ve hayvan derisi içine girerek uyuz dediğimiz hastalığı yaparlar. Yün, kıl, hayvansal gıda gibi ürünlerimizi hatta mobilyalarımızı bile kemirecek donanıma sahiptir.
Nasıl Mücadele Edilir: Deri böceğinden kurtulmak, deri böceği ilaçlama ile mümkün olacaktır. Şayet insan vücudunda tespit edildiyse öncelik doktora başvurmak olmalıdır.  Fakat evde, işte veya herhangi bir ortamda eşyalara zarar veriyorsa; kokusuz ya da sıvı ilaçlama tekniği kullanılarak uzman ekiplerce yok edilmelidir. İlaclat.com olarak en iyi ilaçlama hizmetini veriyoruz. İstediğiniz her an müşteri temsilcilerimize bağlanabilir deri böceği ilaçlama konusunda yardım talep edebilirsiniz.

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

0553 087 90 07

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA