Haşereler

Kuş Biti Kumru Biti İlaçlama Firması

kuş biti ilaçlama
kuş biti ilaçlama

Kuş Biti İlaçlama

Neden İlaçlama Şirketi Çağirmali? Haşerelerle Mücadele Profesyonelce Yapilmalidir

Yapılması Gereken:

  • İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,
  • Parazit veya Canlı’ya etkili olacak ilaç temin edilir,
  • Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir.

  • Doğru ilaç
  • Doğru uygulama
  • Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet

Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz.
Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.
Telefon edin Whatsapp’tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.
Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN

Pek çok insanın mayt ve miteler ile karıştırdığı güvercin bitleri hızlı hareket eden kahverengimsi renkli ve yolu iğne ucu kadar bir böcek çeşididir. Evdeki güvercin bitlerinin yok edilmesi için kokulu ve dumanlı bit ilaçlama yaptırılması güvercin bitlerinin yok edilmesi için en etkili yoldur.

Kuş bitleri, yumurtalarını kuş tüylerinin gövdesine bırakırlar ve bu yumurtalar birkaç gün sonra çatlar. Genç kuş bitleri birçok evreden geçtikten sonra ergin bitler olurlar.

Bitler, konakçılarından uzakta birkaç günden fazla yaşayamazlar.

Papağan gibi evcil hayvanları etkileyen tavuk ve kuş bitleri, insanlar için de sorun yaratabilirler. Her ne kadar konakçı olarak insanlara geçemeseler de, bu bitlerin bulaşmış olduğu kuşlarla ilgilenen insanları ısırdıkları bilinir. Kuş bitlerinin konakçıları, kuşların normal tüy taranması ve yalanmasından çok daha fazla bir oranda kaşınırlar.

Kuş bitlerinin istila ettiği tüyler göze normal gözükebilir ve genellikle kuş bitleri çıplak gözle çok zor görülür. Kuş bitlerinin renkleri ve boyutları türüne göre farklılık gösterir.

Kuş biti evlere çoğu zaman çatı yada balkonda yuva yapan güvercinler ile bulaşan güvercin biti.

Bit türlerinin ortalama 3500 kadar türü vardır, Isırıcı bitler takımına giren Menoponidae ve Philopteridae familyasına bağlı olan Güvercin bitleri asalak yaşayan haşere türleridir ve adında anlaşılacağı gibi genellikle güvercinlerin üzerinde bulunduklarından dolayı halk arasında güvercin biti olarak bilinirler.

Bu bit türleri bulaşacak olan konakçısını sıcaklık kriterine göre seçmektedir. Yani evlerimizde güvercin yada kuş besleniyorsa güvercin bitleri bize değilde bizden daha sıcak olan kedi, köpek veya güvercinlere bulaşmaktadır.

Bitler insanlara çok çok nadir durumlarda bulaşmaktadır ve insanlara zararları yoktur. İnsanda görülen bit türleri Anoplura takımına bulunan bit türleri olmaktadır
Dolayısıyla güvercin üzerinde yaşayan bir bit çeşidini insanın üzerine taşırsanız bu bit insanın üzerinde yaşayamaz ve ölür.

Dişi kuş bitlerinin bir seferde 20 yumurta bırakabildiğini kısa süre içerisinde bir bina içerisinde hızla yayılabileceği uyarısında bulunan uzmanlar “Antalya’da bir binanın 8. katına kadar ulaşan vakıalar görüldü” diyor. Karınca, serçe, keklik, kertenkele ile ısırgan otu, gelincik ve papatya azlığının, bir de kurak yaz mevsimlerinin kuşların bitlenmesine neden olduğu tahmin ediliyor. Ancak bu konuda bilimsel bir veri bulunmamakta.

ZİRVE ILAÇLAMA OLARAK KUŞ BITI İLAÇLAMASINDA KESIN VE GARANTILI ÇÖZÜM SAĞLIYORUZ.

KUŞ BİTLERİ NASIL ÖNLENİR? Hayvan severler bu uyarı bölümünü lütfen daha dikkatli okuyun; Eskisi gibi “Balkonuma, penceremin önüne güvercin yuva yaptı, kumru yavruları çıkıyor” diyerek onları beslemeye çalışmıyor. Özellikle kuş yavrularının yuvadan çıktığı mayıs sonu, haziran temmuz ayları kuş bitleri için en riskli dönem. Leylek yuvalarının bulunduğu binalar yayılımın daha hızlı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yuva bozmak yerine yuva yapımına müdahale etmek en etkilisidir. Hayvanlara zarar vermeden evin çevresinden uzaklaştırmanın sağlıklı bir mevsim geçirmenize yardımcı olacağını unutmayın.

KUŞ BİTLERİNE KARŞI NE YAPMALI Görüşünü aldığımız ziraat mühendisleri, veterinerler biyolojik ya da doğal bir mücadele yöntemi bilmediklerini söyledi. Elektronik kovucuların ise işe yaralmadığını hemen belitmekte fayda var. Uzmanlar kuş bitleri ile mücadele bazı kimyasal ilaçları tavsiye ediyor. Bu ilaçlardan etkili olanların isimlerini açık kaynaklardan derlediğimiz bilgilere göre veriyoruz. Bu konuda bir uzman desteği almadan ilaçlama yapmamanızı öneriyoruz. Kuş yuvalarına yakın evlerin ve küçük binaların etrafına kireçlemeleri, bu zararlıların eve girişini engelleyebileceği tavsiye ediliyor.

Kuş Biti Hakkında Arama Kelimeleri: Güvercin biti ilacı Kumru biti sirke Güvercin biti sirke Kuş biti ilacı nereden alınır Güvercin biti doğal çözüm Muhabbet kuş biti Güvercin biti Evde güvercin biti k-othrine Güvercin biti ilacı Kumru biti sirke Güvercin biti sirke Kuş biti ilacı nereden alınır Güvercin biti doğal çözüm Muhabbet kuş biti Güvercin biti Evde güvercin biti Akarsid Toz böceği Kuş biti ilacı Muhabbet kuşu biti Toz biti Elbise bitleri Bit Böceği Güvercinlerde pire olur mu Kuş biti İlaçlama Kocaeli İzmit Kuş biti İlacı fiyatı Güvercin bit ilacı kesin çözüm Akarsid evde kullanımı Kuş biti İlaçlama fiyatı İklim İlaçlama Kuş biti Kuş biti nasıl temizlenir BASF kuş biti ilacı Kumru biti insandan nasıl temizlenir Güvercin biti ucarmi Tavuk biti evi sarar mı Kırlangıç yuvası biti Basf Kuş Biti İlacı Dumanlı Bit İlacı Kumru biti ısırığı Kuş biti kaç gün yaşar Elmas ilaçlama İletişim Güvercinden gelen böcekler Güvercin sineği insana zarar verir mi Güvercin biti elma sirkesi Güvercin bit ilacı ev için Evdeki güvercin biti nasıl temizlenir Güvercin bit ilacı Blotic Güvercin bit Damlası Fare Biti İlacı kumru biti insandan nasıl temizlenir muhabbet kuşu bit ilacı yapımı tavuk biti insana geçermi

BU KONUDA BİZE ULAŞIP ÜCRETSİZ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

0553 087 90 07

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Kumrulardan gelen bitler bütün evimizi sardılar ne yaptıysak kurtulamadık evi yakacak duruma gelmiştik çoook sağolsunlar bizi bu dertten kurtardılar çok çok teşekkür ederiz

  2. Kaç firma çağırdıysak sadece para alıp gittiler sizden başka kimse bu işi gerçekten bilmiyor nasil olduda bi ilaçlamayla evi tamamen temizlediniz biz hayretler icindeyiz sizin gibilerin sayısı artmalı bence çok teşekkür ederim çok çok teşekkür ederim

  3. Kuş bitinden sizin gibi anlayan başka şirket gercekten yokmuş ben hemen hemen her sirketle calıştım ama sizin gibi kalıcı ve hızlı çözüm bulan başka şirkete denk gelmedim işinizin hakkını veriyorsunuz teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA