Haşereler

Kara Fatma Nedir ? Kara Fatma Nasıl İlaçlanır ? Antalya Kara Fatma İlaçlama

Nedir: Karafatma böceği de tıpkı kakalak ve kalorifer böceği gibi hamamböceğinin bir türüdür. İnsan sağlığı açısından son derece tehlikeli olan karafatma böceği, simsiyah ve parlak bir renge sahiptir. Erkek karafatmaların sırtında kanatları olsa da uçamazlar. Dişilerde bu kanatlara rastlanmaz. Ortalama olarak 2 cm dolayında boyları vardır.
Nerelerde Yaşar: Ev, iş yeri, bodrum ve çatı gibi alanların yanı sıra; cafe, restoran, fırın gibi gıda işletmelerinde de çok sık görülen ve ciddi sorunlara neden olurlar.
Zararları Nelerdir: Karafatma familyası, salyalarını, dışkılarını ve kusmuklarını gezindikleri alanlarda bırakarak, bakteri ve mikropların oluşmasına ve hastalıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadırlar. İnsan sağlığı için önemli sorun teşkil etmektedirler.
Nasıl Mücadele Edilir:  Kaliteli ve etkili karafatma ilaçları kullanılmadığı sürece yok edilemeyen bu haşereler ile bireysel ya da amatör şekilde mücadele etmeye çalışmak, başarılı sonuçlar vermeyeceği gibi sağlıksal sorunlara da yol açabilir. Etkili ve verimli bir sonuç alabilmek için karafatma ile mücadelede firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz.

BU KONUDA BİZE ULAŞIP ÜCRETSİZ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

0553 087 90 07

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA