Haşereler

Örümcek ilaçlama Antalya haşere ilaçlama

Örümcekler insan sağlığına direk müdahale eden böcekler olmasa bile bu canlıların dolaylı olarak yaşam alanlarımıza kısmı zararları vardır.Örümcek türleri bakımından zehirlide olabilir.Sürekli sal dırgan bir yapıda oldukları ve besin ihtiyacı hissettiği için insanlarada nadir de olsa sokabilirler.Bu sokmanın sonucunda nabızda artma,soğuk soğuk terleme ,örümcek zehirliyse yüksek ateş ve kusma ve zehir etkisine göre ve müdahalede geç kalındıysa ölüm vakaları görülebilir.

Size rahatsızlık veren örümceklerin doğru olarak tanınması, onları etkili bir şekilde yok etmek ve daha sonra tekrar gelmeyeceklerinden emin olmak için uygulayacağımız yöntemin temelini oluşturur. Çakan İlaçlama, en güvenilir Antalya böcek ilaçlama firmalarından biridir, Örümcek İlaçlama konusunda uzmanlaşmış personeliyle size en iyi hizmeti garantili olarak sunar.

Kullandığımız ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır, çevreye ve size hiç zarar vermez; ama örümceklere zarar vereceğinden emin olabilirsiniz! İlaçlama yapılırken evinizi terk etmenize de gerek yok! Tam zamanında gelip en kısa süre içinde ilaçlıyoruz. Böylece günlük yaşantınızı hiç etkilemiyor.

Örümcekler evinizde büyük bir sıkıntı olabilir. Örümcekler ılık, karanlık küçük boşlukları(duvardaki çatlaklar, köşeler) severler. Bazı türler ise dışarıya yakın kalmayı severler ve ağlarını bahçenizde ve bahçe ışıklandırmalarına yaparlar. Çoğu örümcek ağ yaptığı için önemli bir sıkıntıdır.

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA