Antalya Böcek İlaçlamaHaşereler

Gümüş Böceği İlaçlama Gümüş Böceği Nasıl İlaçlanır ? Gümüş Böceği Nedir ?

Nedir Renginin parlak gri renkte olması sebebiyle gümüş böceği denilmektedir. Yılda bir kez yumurtlama gerçekleştiren gümüş böceği, her üremede 100-130 tane yumurta bırakır. Üremelerine bağlı olarak zararları da artmaktadır. Çoğalmalarına engel olunarak, gümüş böceklerinden kurtulmak gerekir.
Nerelerde Bulunur: Nemli ve sıcak ortamları seven gümüş böcekleri özellikle yavrularının gelişmesi için de nemli alanları tercih ederler. İnsanların ortak yaşam alanlarında sıkça rastlanmaktadır. Evde ya da iş yerlerinde görülebilecek bir tane bile gümüş böceği onlarcasına işarettir. Ayrıca gümüş böceği, kumaş, kâğıt fabrikaları, atölyeler, mobilyacı, büfe, lokanta gibi işletmelerde de görülür.
Zararları Nelerdir: Önlem alınmadığı takdirde kişiler için, özellikle bulaştırdıkları hastalık ve neden oldukları maddi kayıplarla daha da zararlı hale gelirler. Kişilere direk temas yoluyla olmasa da gıdalar ya da eşyalara bıraktıkları dışkılarla birçok hastalık sebebi olabilmektedir. Evdeki poşet, naylon, kumaş gibi maddeleri ısırarak zarar verdikleri gibi, evde bulunan tüm tahıl içerikli yiyecekleri de tüketirler.
Nasıl Mücadele Edilir: Gümüş böceği verdiği zararlarla insanlara rahatsızlık veren haşere türüdür ve gümüş böceğinden kurtulmak zorunluluk haline gelmiştir. Kişiler daha rahat ve sağlıklı ortamlarda yaşamak için gümüş böceği ilaçlama yaptırmalıdır. Eğitimli, tecrübeli kadrolar tarafından gümüş böceğinden kurtulmak için yapılacak ilaçlamalar çok daha sağlıklı olacaktır. İlaçlat.com her dönemde gümüş böceği ilaçlama ile de hizmetinizdedir.

BU KONUDA BİZE ULAŞIP ÜCRETSİZ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

0553 087 90 07

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA