Haşereler

Kuş Biti İlaçlama Antalya

Kuş Biti İlaçlama


Kuş bitleri, yumurtalarını kuş tüylerinin gövdesine bırakırlar ve bu yumurtalar birkaç gün sonra çatlar. Genç kuş bitleri birçok evreden geçtikten sonra ergin bitler olurlar. Bitler, konakçılarından uzakta birkaç günden fazla yaşayamazlar. Papağan gibi evcil hayvanları etkileyen tavuk ve kuş bitleri, insanlar için de sorun yaratabilirler. Her ne kadar konakçı olarak insanlara geçemeseler de, bu bitlerin bulaşmış olduğu kuşlarla ilgilenen insanları ısırdıkları bilinir.

Kuş bitlerinin konakçıları, kuşların normal tüy taranması ve yalanmasından çok daha fazla bir oranda kaşınırlar. Kuş bitlerinin istila ettiği tüyler göze normal gözükebilir ve genellikle kuş bitleri çıplak gözle çok zor görülür. Kuş bitlerinin renkleri ve boyutları türüne göre farklılık gösterir.

Kuş bitleriyle mücadelede ilk adım, istilaya neden olan kaynağı bulmaktır. Çok sayıda kuş biti cinsi olduğu ve istilaları çok hızlı gerçekleştiği için, bunlarla mücadele edebilmek için profesyonel bir ilaçlama firmasıyla çalışmak gerekir.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. antalyanın en iyi firması zirve ilaçlama kuş biti için kesin çözüm sunuyorlar

  2. Hem kus yuvasinintemizlediler hemde tum kus bitlerinden kurtardilar hersey icin tesekkurler zirve ilaclama

  3. Güvercinlerin yuvasından kuş biti olmuştu tek ilaçlama ile bizi kurtardınız teşekkürler sizi herkese tavsiye ediyorum

  4. Garantili çözüm sunan tek firmasınız gerçekten çok teşekkürler.

  5. Her yıl kuşbitleri gelip bizi bulurlar siz iyiki varsınız yıllardır her konuda yardımcı oldunuz çook teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA