Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Şantiye İlaçlama

HİZMETLERİMİZ > Şantiye
Şantiye İlaçlama

İnşaat ve şantiye alanlarında birçok haşerenin göze çarpması mümkündür. Ortamın karmaşık olması ve zeminlerin kazılması ile birçok haşere meydana çıkmaktadır.
Bunların en başında kemirgenler ve böcek türleri gelir. Bu böceklere karşın en etkili koruma yolu Şantiye İlaçlama yaptırmaktır.
Profesyonel bir uygulama olan bu işlem, uzman şirketler tarafından yapılması gerekmektedir. Profesyonel şirketler şantiye ortamlarında oluşabilecek tüm haşere popülasyonlarına karşın inceleme yaparak,
en doğru uygulama yöntemini kullanırlar. Şantiye ve inşaat alanlarındaki yemekhaneler, koğuşlar ve duş kabinleri ilaçlama hususunda önem teşkil etmektedir.
Önem arz eden tüm bölgeler de, inşaat alanlarına uygun formülasyonlar kullanılarak, tüm haşereler ortamdan temizlenir. Çalışma alanlarınızda istenmeyen haşereler kabusunuz olmaktan çıkar.

Şantiye Bölgesi İlaçlama

Profesyonel bir Şantiye İlaçlama şirketi olan Zirve İlaçlama Şirketi, inşaat sektöründeki müşterilerine garantili çözümler sunuyor. 15 yıldan fazla tecrübemizle,
inşaat sahasındaki tüm aktivitelere en etkili çözümleri oluşturuyoruz.
Ziraat mühendislerimizin ortamda yapacağı keşif sonrasında çalışma sahanızda tüm haşere popülasyonunu imha edeceğimizi garanti ediyoruz. Yaptığımız tüm uygulamaları iş sahanızın çevresel ve işleyiş faktörlerine göre oluşturup, iş akışına engel olmadan çözümlüyoruz.
Dünya Sağılık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarımız ile sizlere çalışma ortamınızda haşeresiz alanlar sunuyoruz. Sağlıklı ve konforlu iş sahaları inşa eden şirketimiz, şantiye de en etkili yöntemleri, en uygun fiyatlara sunuyor. Antalya'nın tüm semtlerindeki geniş servis ağımız ile sizlere en hızlı şekilde ulaşarak tüm haşere problemlerinizi çözümlüyoruz. 1. Tahtakurusu:

  Koğuşlarda görülmektedir.
 2. Uyuz Böceği:

  Koğuşlarda görülmektedir.
 3. Mite:

  Koğuşlarda görülmektedir.
 4. Akar:

  Koğuşlarda görülmektedir.
 5. Lağım Faresi:

  Yemekhane ve koğuşlarda görülmektedir.
 6. Kalorifer Böceği:

  Yemekhane ve koğuşlarda görülmektedir.Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org