Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Villa İlaçlama

HİZMETLERİMİZ > Villa
Villa İlaçlama

Böcek ilaçlama, haşere ilaçlama, fare ilaçlama, örümcek ilaçlama ya da benzer konularda ilaç seçimi,
metot seçimi ya da benzer durumlar her daim ön plana çıkar. İşte villa ilaçlama işlemleri açısından ad tüm bunlar önem arz eder.
Çünkü ilaçlama firmaları nihai ve uzun soluklu sonuçlara erişebilmek açısından en doğru adımları atmak zorundadırlar.
Bundan dolayı da ister böcek ilaçlama işlemleri için olsun, ister haşere ilaçlama işlemleri için olsun bütün bu uygulamalarda ekiplerin kalitesi, eğitimi, profesyonelliği ve diğer unsurlar dikkat çekecektir.


Bahçeli Villa İlaçlama

Villanızda yiyeceklerinizi tutmakta olduğunuz kilerden gelen tıkırtılara kulak kabartınca,
bu sese evinize giren karnı aç bir hırsızın değil bir farenin sebep olduğunu anladıysanız, villanızı ilaçlamanın vakti geldi de geçiyor demektir.
Farelerin çoğunlukla yaşadığı alanlar, su boruları, tuvaletler, mutfak, kontrol edilmeyen dar ve karanlık bölgeler olacaktır.
Fareler, normal şartlarda evcilleştirilmiş türü de olan sevimli hayvanlardır fakat, evlerde hijyenik olmayan alanlarda yaşayan, ısıran ve kemiren, sıçangillerden gelen bu fareler, zararlı hayvanlardır.
Villa ilaçlama yapılmadığında, farelerden bulaşabilecek hastalıklar;
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org