Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Örümcek İlaçlama

HAŞERELER > Örümcek
Örümcek İlaçlama

Örümcekler insan sağlığına direk müdahale eden böcekler olmasa bile bu canlıların dolaylı olarak yaşam alanlarımıza kısmı zararları vardır.
Örümcek türleri bakımından zehirlide olabilir.Sürekli sal dırgan bir yapıda oldukları ve besin ihtiyacı hissettiği için insanlarada nadir de olsa sokabilirler.
Bu sokmanın sonucunda nabızda artma,soğuk soğuk terleme ,
örümcek zehirliyse yüksek ateş ve kusma ve zehir etkisine göre ve müdahalede geç kalındıysa ölüm vakaları görülebilir.Örümcek İlaçlama


Size rahatsızlık veren örümceklerin doğru olarak tanınması,
onları etkili bir şekilde yok etmek ve daha sonra tekrar gelmeyeceklerinden emin olmak için uygulayacağımız yöntemin temelini oluşturur.
Çakan İlaçlama, en güvenilir Antalya böcek ilaçlama firmalarından biridir,
Örümcek İlaçlama konusunda uzmanlaşmış personeliyle size en iyi hizmeti garantili olarak sunar.

Kullandığımız ilaçlar T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır, çevreye ve size hiç zarar vermez; ama örümceklere zarar vereceğinden emin olabilirsiniz!
İlaçlama yapılırken evinizi terk etmenize de gerek yok! Tam zamanında gelip en kısa süre içinde ilaçlıyoruz.
Böylece günlük yaşantınızı hiç etkilemiyor.

Örümcekler evinizde büyük bir sıkıntı olabilir. Örümcekler ılık, karanlık küçük boşlukları(duvardaki çatlaklar, köşeler) severler.
Bazı türler ise dışarıya yakın kalmayı severler ve ağlarını bahçenizde ve bahçe ışıklandırmalarına yaparlar.
Çoğu örümcek ağ yaptığı için önemli bir sıkıntıdır.
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA


0553 087 90 07
LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org