Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Depo / Fabrika İlaçlama

HİZMETLERİMİZ > Depo / Fabrika
Depo / Fabrika İlaçlama

Hepimiz sağlıklı bir ortamda çalışmak isteriz fakat zaman zaman çalışma alanlarımızda ve depolarımızda böcek ve kemirgenlere rastlarız.
Böcek ve kemirgenlere karşı zamanında önlem alınmaması çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşmamıza neden olabilir.
Bu nedenle sağlıklı koşullarda çalışmak için fabrika, iş yeri, depo, ofis gibi çalışma alanlarının ”periyodik” olarak ilaçlanması en uygun yöntemdir.
Periyodik yapılan böcek ilaçlama, fabrika, depo, ofis gibi çalışma alanlarımızı böceklere ve kemirgenlere karşı koruyacaktır.
Periyodik ilaçlama yapılan depolarda böcek ve kemirgenlerin yuva yapması ve yerleşmesi önlenmiş olur. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı, rezidüel, leke bırakmayan, aynı zamanda deponuz için bir dezenfekte görevi gören ilaçlarımızla hijyenik ve güvenli bir ortamda çalışmanızı sağlamak üzere hizmetinizdeyiz.

Depo / Fabrika İlaçlama

Üretim ağırlıklı çalışmakta olan, genellikle çok sayıda insanın yer aldığı ve günlük trafiğin yoğun olduğu alanlardan biri olan fabrikalar, çeşitli böcek ve haşerenin de uğrak alanı durumundadır.
Özellikle beslenme ve barınma ihtiyacı ile birlikte bu alanlara yerleşmekte olan böcek, haşere ve kemirgenler, hem üretimi sağlanan ürünler açısından hem de çalışanların sağlığı açısından büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır.
Bu nedenle fabrika ilaçlama hizmetlerinin önemi oldukça büyüktür. Zirve ilaçlama, Antalya başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde sağlamış olduğu fabrika ilaçlama hizmetleri ile tüm haşere, böcek ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermektedir.
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org