Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Sinek İlaçlama

HAŞERELER > Sinek
Sinek İlaçlama

Karasinekler uçkun gurubuna dahil olan haşereler olup boyları 5 mm ile bir cm arası değişiklik gösteren ve siyah ile koyu mavi renklerde görülebilmektedirler.
Karasinek ayrım yapmaksızın çok farklı koşullara sahip alanlarda yaşayabilme özelliğine sahiptir.
Karasinekler bizlerin günlük yaşantımızda oldukça sık karşılaştığımız zararlılardır.
Bu haşereler yumurtlama yöntemi ile üremektedirler.
Bir karasinek ergin hale gelene kadar üç farklı evre de oluşumlarını tamamladıkları için karasinek ilaçlama yöntemleri de farklı etaplardan oluşmaktadır.
Bu etaplar sırası ile larva dönemi, pupa dönemi, kanatlı erişkin dönemleridir. Bir karasinek her türlü doğal ya da suni atıkla beslenebilmektedir.
Bu zararlıların uçabilme mesafeleri dört km ye kadar erişebilmektedir.

Karasinekler insan sağlığına direkt olarak etki etmese de dolaylı yollar aracılığı ile çok farklı zararlar vermektedirler.
Bu zararlıların beslenme şemaları, yaşam alanları çok farklılık gösterdiğinden, taşıdıkları bulaşıcı hastalıklar ve virüslerde farklılık göstermektedir.
Karasinekler mikroplarını evlerimiz de gıdalar başta olmak üzere gelişi güzel bırakırlar.
Bir karasinekler yaşam alanımıza her beş dakika da bir dışkı bırakırlar ve mikroplar bu dışkılar aracılığı ile yaşam alanlarımızda hayat bulurlar.
Tüm bunları dikkate alacak olur isek karasinek ilaçlama esnasında profesyonel yöntemler uygulanması gerektiğini rahatlıkla anlayabiliriz.
Karasinekler aracılığı ile insanlara dizanteri, kolera, hepatit, verem mikropları bulaşmaktadır.
Ayrıca çocuk felci ile bir çok gıda zehirlenmesi vakalarında da karasinek kaynaklı olduğu görülmüştür.

Antalya Sinek İlaçlama

Sinek İlaçlama firması
Sinek özellikleri
Bu zararlılarla mücadele ederken farklı yöntemler uygulanmaktadır.
Bu yöntemler arsında en geçerli olanı üreme alanlarına larvasit uygulaması yapılmasıdır.
Ulv yöntemi ile sinek ilaçlama mücadelenin ikinci ayağını oluşturmaktadır ve günün belirli saatlerinde yapılabilmektedir.
Kalıcı ve garantili çözüm yolları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Antalya ilaçlama danışma hattımızı arayabilir ya da online mesaj bırakabilirsiniz.Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA

LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org