Acil Böcek Hattı: 0553 087 9007
whatsapp
HIZLI ARA 📱

Kene İlaçlama

HAŞERELER > Kene
Kene İlaçlama

Genellikle ormanlık ve bitkilerin bol bulunduğu ortamlarda görülürler. Bazı türleri,
yaşayabilmek için neme ihtiyaç duyarlar. Birçok kene cinsinin dişi ve erkekleri, memelilerin, kuşların ve sürüngenlerin kanlarıyla beslenirler.
Üreme Bir kenenin dört adet yaşam evresi vardır: yumurta, larva, nimf ve yetişkin.
Kenelerin larva döneminde sadece altı, yetişkin dönemlerinde ise sekiz bacakları vardır.
Yaşamlarının her evresinde kanla beslenirler. Keneler, yaşam evreleri boyunca hayvanlar arasında taşıdıkları hastalık mikroplarını ya da organizmalarını kendilerinde taşımaya devam ederler.
Kene İstilasının Belirtileri Bir istilanın en belirgin belirtisi kenelerin görülmesidir.
İkincil belirtiler ise keneler tarafından taşınmış hastalık ya da sıvıların yarattığı tıbbi belirtilerdir.
Bunlar, çok çeşitlilik gösterebilir ve bir teşhis için bir doktora danışmak gerekir.

Antalya Kene İlaçlama

Kene İlaçlama Yöntemleri Nelerdir? Kene spreyini uygulamadan önce, evde yaşayan bütün canlılar tahliye edilmeli ve belli bir süre eve girmemeleri sağlanmalıdır.
Koruyucu kıyafet, gözlük ve eldiven kullanılarak uygulanması gereken kene spreyi, evin en arka kısmından başlanarak halılar,
pencere kenarları, yataklar, yatak altları, mobilyalar, perdeler, kapı eşikleri, dolap içleri, dolap altları, süpürgelikler, çatlaklar, yarıklar ve oyuklara uygulanmalıdır.

Kene İlaçlama firması
Kene İlaçlama Firması

Çocuklarınızı Kenelerden Nasıl Korursunuz?
Çocukların en doğal hakkı olan dışarıda oynamak ve eğlenmek, kene tehlikesiyle gölgelenmemeli.
Bunun için çocuğunuzu kenelere karşı korumak adına alabileceğiniz bazı önlemler bulunuyor.
Çocuklarınızın oynadığı bahçelere fesleğenler ekmek, keneleri uzak tutacaktır.
Aynı zamanda çocuklarınıza açık renkli kıyafetler giydirmek, herhangi bir durumda vücuttaki keneleri hızlıca fark etmenizi sağlar.
Bir kır gezisine giderken yanınıza elma sirkesi alıp çocuğunuzun vücuduna sürerek de kenelerin uzak kalmasını sağlayabilirsiniz.
Profesyonel İlaçlama Firmaları Kene çıkarma işleminde mutlaka uzmanlardan destek alınması gerektiği gibi kene ilaçlama konusunda da en etkili yöntem,
profesyonel kene ilaçlama firmalarına başvurmaktır. Özellikle tarım ve hayvancılık bölgelerinde,
yılda en az 2 kere yapılması gereken ilaçlamada kullanılan kene ilaçlarının,
aynı zamanda diğer haşerelere ve hayvanlara zarar vermemesini sağlamak da önemlidir.
Antalya İlaçlama

6 AY GARANTİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

ZİRVE İLAÇLAMA


0553 087 90 07
LOGO

SIVI İLAÇLAMA HİZMETİ


Kokusuz ve leke bırakmayan yeni nesil sıvı ilaçlarımız ile evinizi terketmeden hiçbir sağlık sorunu yaşamadan tüm haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.Sıvı ilaçlarımız Kokusuzdur Leke bırakmaz İnsan Sağlığına Zararı Yoktur !

Sizlerde ilaçlama firmamızdan sıvı ilaçlama yöntemini talep edebilirsiniz. Bu hizmeti sokaklara, evlere, araçlara, işletmelere, işyerlerine, sağlık konusunda hizmet veren tüm ortamlara alabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızda size rahatsızlık veren birden çok haşere gruplarından tek seferde kurtulabilirsiniz.

zirve ilaçlama

JEL İLAÇLAMA HİZMETİ


Jel ilaçlama yöntemi ne kadar basit görünse de çok etkiye sahiptir. Çünkü jel ilaçlama bir katı sıvıdan oluşmaktadır ve sürülen yerden geçen her canlı bu maddeye dokunur. Bu dokunma ile diğer canlılarada zehir bulaşır ve toplu ölümler başlar. Böylelikle canlı yuvalarında olan, diğer yerlerde yer alan tüm haşere grupları ortadan kalkar.

Antalya Zirve İlaçlama firması olarak bu hizmeti her alanda her yerde vermekteyiz. Jel tabancası ile her yere sıkılabilen, uzun süre etkisini bırakabilen, teknolojik olarak günümüzde kullanılan ve aynı zamanda haşere tuzağı olarak adlandırılan bir yöntemdir. İlaçlama firmamızda jel ilaçlama yöntemini en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz..

U.L.V SİSLEME İLAÇLAMA HİZMETİ


U.L.V. (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Haşereleri yok etmede en az etken madde ile en üstün, kalıcı, etkili, gerçekçi ve en ekonomik mücadeleyi sağlar. U.L.V. tekniği ile oluşan zerrecikler uçan ve yürüyen haşereleri anında etkiler, hızla yok eder ve çok uzun süre etki gücünü sürdürür.

U.L.V. (soğuk sisteme) ile amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. İlaç damlacıkları havada rüzgarın tesiri ile yayıldığından, rüzgar faktörü önem kazanmaktadır.

YÖNTEMLERİMİZ footer
HAŞERELER footer
HİZMETLERİMİZ footer
BİLGİ ARŞİVİ
İLETİŞİM
© 2021 Antalya Böcek İlaçlama - Çukurova Zirve İlaçlama.
Firmamız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır.
info@antalyabocekilaclama.org